czwartek, 25 lutego 2016

Jak przechowywać biżuterię?

kasetka na biżuterięCzęsto kobiety posiadają ogromną kolekcję biżuterii i w związku z tym pojawia się problem ze składowaniem jej. Naturalnie można ją poukładać na półce lub włożyć do szafy. Jednak większość kobiet odrzuci takie rozwiązanie. I właśnie dla nich jest ten skromny poradnik.

Kufry


Jeśli Twoja kolekcja, droga czytelniczko, jest bardzo liczna, możesz zdecydować się na kuferek. Zapewnia on największą pojemność z wszystkich dostępnych na rynku produktów, w których przechowuje się biżuterię. To propozycja dla kobiet, które posiadają bardzo liczną biżuterię!

Szkatułki


Kolejnym eleganckim wyborem może być szkatułka. Jej gabaryty są z reguły mniejsze niż w przypadku kuferka. Według mnie szkatułka najlepiej komponuje się z toaletką. Gdy dopasujemy oba elementy kosmetycznie, osiągniemy świetny rezultat wizualny. Do wyboru mamy produkty drewniane, metalowe i plastikowe. Większość egzemplarzy posiada dodatkowy atut – wbudowane lusterko, czasami bardzo duże!

Kasetki


Kasetka na biżuterię to najmniejsza z możliwości. Jej mała wielkość to ogromny atut. Mamy tu do wyboru przede wszystkim egzemplarze srebrne lub posrebrzane. Znajdziemy egzemplarze w kształcie serca oraz w innych najróżniejszych fantazyjnych kształtach. Kasetka na biżuterię to świetny wybór, jeżeli chcemy pojemnik, w którym chcemy przetrzymywać na przykład jedynie pierścionki lub wisiorki. Moim zdaniem tutaj producenci oferują najbardziej zróżnicowaną ofertę.

Podsumowując, każdy rodzaj pojemnika jest przeznaczony dla innej użytkowniczki. Zależność jest prosta, im więcej biżuterii, tym większy pojemnik!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz