piątek, 3 kwietnia 2015

Jakie torebki będziemy nosić tego lata?

torebki
Torebka to jeden z ulubionych elementów garderoby każdej elegantki – chyba drugi po butach. Dziś odpowiemy zatem na niezwykle ważne i naglące pytanie. Jaką torebkę kupić na lato? Jakie będą najmodniejsze? Projektanci zgotowali nam sporo nowości – dla każdego coś dobrego. Każda z nas znajdzie wśród nich coś dla siebie, króluje bowiem różnorodność.


Ach, te torebki! Kochamy je, można to śmiało powiedzieć :-) W tym sezonie możemy z nimi zaszaleć. Będzie zatem dużo zabawy. W kolekcjach projektantów widać wiele ekstrawagancji. Ciekawe kształty, zdobienia w postaci dżetów, naszywek i dodatkowych kolorowych elementów. Łączenie wzorów, stylów i barw. Dowolność w zakresie rozmiaru. W tym szaleństwie jest jednak metoda. Da się wyłonić klika trendów przeważających.

Na pierwszym planie widoczne są fantazyjne i oryginalne torebki z frędzlami. Styl country powraca w wielkim stylu. Skórzane, syntetyczne, w brązach i w kolorach tęczy. Wszystkie torby ozdobione w frędzle będą mile widziane.

Na topie będą kuferki lekarskie. Na niewielkim uchwycie, w sam raz do ręki. Usztywniane i pojemne. Są eleganckie i wygodne. Pasują do stylu formalnego jak i do codziennego, można zatem śmiało powiedzieć, że są bardzo uniwersalne.
Kolejna propozycja to torba worek. Torebki tego typu pojawiły się w kolekcjach Dolce Gabbana, Gucci i nie tylko. Będą bardzo na topie – podobnie jak zbliżone stylem i formą plecaki. Powrót stylu sportowego.


Nie ważne czy potrzebujesz torby eleganckiej czy codziennej. Czy wolisz skromne modele, czy lubisz zaszaleć. Tego lata wśród najmodniejszych torebek bez trudu znajdziesz coś ciekawego dla siebie.   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz