piątek, 15 lutego 2013

W jaki sposób kobiety powinny dobierać dla siebie biustonosz typu push up?


biustonosze push up

Taki rodzaj biustonosza ma za zadanie podnosić piersi kobiet, zaokrąglać je i sprawiać, że są większe. Właśnie z tego powodu po biustonosze push up sięgają kobiety, które chcą, by ich piersi stały się rozmiarowo pełniejsze. Pomimo, że myśli mają właściwe to często doświadczają efektu odwrotnego od zamierzonego. Co się za tym kryje?Sęk tkwi w rozmiarze ,,push-upa”. Jeśli obwód push-upa jest zbyt luźny, a miseczki za małe, to biust wywołuje wrażenie spłaszczonego, nie wpływając przy tym na odpowiednie samopoczucie u kobiet.

Dlatego, określ właściwie swój obwód pod biustem. Wykonując taki pomiar, bądź wyprostowana! Pamiętaj o tym i miej świadomość tego, że biustonosze push up mogą deformować Twoje piersi! Decydując się na biustonosze push up, wiedz, że ramiączka nie powinny wbijać się w ciało.

Aby biustonosz odpowiednio uniósł piersi musi zostać spełniony jeszcze jeden warunek. Dobrze dobierz miseczkę! Rozmiar miseczki określa się na podstawie różnicy pomiędzy obwodem w biuście, a obwodem pod biustem.

Miej na uwadze to, że zbyt mała miseczka spłaszczy biust, jeśli w odpowiednim czasie nie zmienisz swoich nawyków na lepsze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz