sobota, 25 maja 2013

Koszule nocne – żelazne zasady doboru


koszule nocne

Chociaż kobiecie nie jest potrzebne żadne ubranie, aby wyglądać rewelacyjnie – a przynajmniej tak uważa większość mężczyzn – dobrze dobrane koszule nocne potrafią podkreślić wszystkie zalety ich ciała. No właśnie, dobrze dobrane, a aby było to możliwe, konieczne jest kierowanie się kilkoma tak zwanymi żelaznymi zasadami.

 Aby jednak kobiecość została przez ten element ubioru właściwie podkreślona, po pierwsze należy sięgnąć po odpowiedni fason. Koszule nocne są bowiem oferowane w najróżniejszych fasonach, ale nie każdy z nich będzie leżał na konkretnej sylwetce idealnie. Projektanci ciągle myślą o tym, w jaki sposób poprawić jakość swoich propozycji, ale także dążą do jak największej oryginalności. Można to wykorzystać, ale tylko pod jednym warunkiem, a mianowicie pod warunkiem świadomości swojej sylwetki. Koszula nocna powinna tuszować to, co w niej niedobre i podkreślać to co dla męskiego oka najlepsze.

Koszule nocne dla każdej z pań

Inne koszule nocne będą więc dla pań puszystych (tutaj nie poleca się fasonów gładkich oraz prostych, a raczej falbankę na dole i odcięcie pod biustem), inne dla pań szczupłych oraz wysokich (tutaj nie poleca się krótkich rękawków i ogólnie zbyt krótkiego kroju), a jeszcze inne dla kobiet z dużym bądź małym biustem. Co ciekawe, jeśli potencjalna użytkowniczka takiej koszulki będzie miała wystarczającą świadomość swojego ciała, tak naprawdę nie będzie konieczne przymierzenie koszuli osobiście, co da nam do dyspozycji cały szereg ofert ze sklepów internetowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz