poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Modna odzież damska w 2014 r.


modna odzież damska

Modowe maratony z przeglądem propozycji na 2014 r. trwają w najlepsze, ale już można stwierdzić, co będzie cieszyło się popularnością w nadchodzącym sezonie. Otóż po pierwsze – wiosna/lato 2014 będzie kojarzyła się modowym pasjonatką ze sztuką, ponieważ po wybiegach chodzą niemal żywe obrazy, a dokładniej projekty wyraźnie inspirowane dziełami malarskim, rzeźbami i wieloma innymi.

Modna odzież damska mówi


Po drugie, modna odzież damska w sezonie wiosna/lato 2014 będzie... mówić. Chodzi oczywiście o logo i napisy, czyli trend z lat dziewięćdziesiątych, który wraca do łask dzisiejszych projektantów. Niestety jednak, wielu projektantów stawia na wulgaryzmy – jak na przykład Alexander Wang – aczkolwiek są one ocenzurowane. Niestety, bo nasuwa się pytanie, czy nie jest to aby wstęp do kolejnego łamania barier, które przyjdzie niebawem i odrzuci cenzurę.

Co ciekawe, modna odzież damska nie będzie nawiązywała do lat dziewięćdziesiątych jedynie poprzez napisy, co potwierdzają najnowsze kolekcje krojów i fasonów, które wyraźnie czerpią z tamtej dekady. Znów uświadczymy więc ogrodniczek, halkowych sukienek czy też koszul w zbyt dużym rozmiarze. Ku radości wielu pań, do łask wracają również luźniejsze spodnie. Nie znaczy to oczywiście, iż modna odzież damska nie będzie czerpała z dobrodziejstw nowoczesności, czemu dowodzą chociażby kwiatowe wzory w trójwymiarze. Dzieje się więc sporo i będzie w czym wybierać, szczególnie że projektanci nie mówią swojego ostatniego słowa i dążą do tego, aby przebić swoich konkurentów. Dzięki temu każda klientka będzie miała w czym wybierać i na pewno znajdzie coś dla siebie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz