czwartek, 1 sierpnia 2013

Ślubna bielizna jako zwieńczenie całego ubioru


ślubna bielizna

Ślub jest największym wydarzeniem w życiu każdej pary i zdarza się tylko raz w życiu (teoretycznie). Dlatego tej okoliczności towarzyszy cała masa przygotowań, planów i związanych z nimi wydatków. Niektóre elementy trzeba rozkładać w czasie już o wiele wcześnie, niektóre zaś można zostawić na późniejszy etap przygotowań. Oddzielnym tematem dla narzeczonych jest ich ubiór, który planują osobno. Można powiedzieć, że przyszły pan młody ma nieco łatwiej, bo z garniturem nie ma takich perypetii, jak w przypadku sukni ślubnej. To jednak nie koniec problemów (jeszcze) panny, ponieważ do tego dochodzą wszystkie dodatki, jak np. buty i oczywiście ślubna bielizna.

Przyszła młoda panna powinna ze szczególną dbałością zadbać o każdy element swojej garderoby, w jakiej stanie na ślubnym kobiercu. Plusem jest to, że nie ma problemu z doborem kolorów, ponieważ tutaj dominuje biały lub pokrewne odcienie. A przynajmniej z męskiego punktu widzenia tak to wygląda. Niestety każda sylwetka i budowa ciała wymaga innego dopasowania głównego elementu – a więc sukni. Jednym najbardziej spasuje obcisła długa kreacja, innym zaś bardziej luźna kompozycja za kolana. Do tego oczywiście buty, welon, a także ślubna bielizna. To ostatnie, pomimo tego że posiada charakter bardziej symboliczny (w kwestii specjalnego doboru), to jednak wciąż jest tak samo starannie dobierane przez panie. Nie tylko pod względem wygody w całonocnych tańcach, ale również pod kątem późniejszej nocy poślubnej.

Ślubna bielizna to bardzo ważny element ubioru panny młodej


Nie mniej jednak, biorąc pod uwagę specyfikę i unikalność całego wydarzenia jakim jest wesele, ślubna bielizna powinna być odpowiednio wcześniej dobierana i przemyślana pod każdym względem, tak samo jak cała reszta garderoby. Taka okoliczność bowiem wręcz wymaga szczegółowego dopasowania nawet najdrobniejszych detali. To one przecież składają się na całość późniejszego efektu końcowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz