piątek, 16 maja 2014

Bluzki damskie z koralikami?


bluzki damskie

Bluzki damskie z koralikami naprawdę zawsze będą w modzie i co do tego nie ma nawet najmniejszych wątpliwości. Wystarczy spojrzeć na wielopokoleniowe trendy odzieżowe, które jednoznacznie to potwierdzają. Inna rzecz, że często nas na taki wydatek po prostu nie stać, ale i to nie jest sytuacja bez wyjścia. Otóż wystarczy tylko znaleźć bluzkę, która ma zostać w ten sposób ozdobiona, a następnie samodzielnie owe koraliki przypiąć.
Oczywiście aby to robić, trzeba kierować się kilkoma istotnymi wskazówkami, bez których nie osiągniemy zamierzonego rezultatu. Chodzi tu między innymi o to, aby konkretne bluzki damskie były dopasowane kolorystycznie do konkretnych koralików i nie chodzi tu bynajmniej o identyczność kolorystyczną. Czasami bowiem świetny rezultat da kontrast. No dobrze, jeśli już mamy bluzkę, na której dokonamy takiej operacji i jeśli posiadamy już odpowiednie koraliki – czas zacząć działać. Nawleczmy nitkę, zróbmy supełek i załóżmy pierwszy koralik. Następnie należy przełożyć igłę i zacząć doszywanie.Aby bluzki damskie, nitki i koraliki tworzyły jedność

Do powyższej czynności nie można jednak wybrać nitki, która się nie sprawdzi, a wręcz przeciwnie, dlatego najlepiej sięgnąć po kolor niegubiący się w samej bluzce. Inna rzecz, że – gdy tak modyfikowane bluzki damskie odwrócimy na drugą stronę – może to nie najlepiej wyglądać, ale powiedzmy sobie szczerze, kto patrzy na bluzkę z drugiej strony? No właśnie. Jeżeli postąpimy według przedstawionych powyżej wytycznych, możemy być pewni, że uzyskamy efekt w pełni satysfakcjonujący i odpowiadający naszym estetycznym wymaganiom.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz