środa, 4 czerwca 2014

Odzież ciążowa – krótki poradnik


odzież ciążowa

Odzież ciążowa jest dość popularna, owszem, ale świadomość pań na temat jej kupna wcale nie jest duża, a wręcz przeciwnie. W związku z tym – jeżeli i my doń należymy – warto zapoznać się z garścią porad, a raczej z garścią błędów, które są najczęściej podczas takowego zakupu popełniane. I tak oto w pierwszej kolejności – podstawowym błędem jest kupowanie ubrań o parę rozmiarów większych na wypadek przytycia. Brzmi znajomo? Jasne, ponieważ na kobiecą logikę to właśnie w ten sposób będziemy postępowały.
Niemniej jest to błąd dlatego, ponieważ odzież ciążowa jest wykonywana tak, aby dobrze leżeć na brzuszku w stanie błogosławionym. Powodem takiego postępowania jest obawa, iż konkretna sukienka może nie starczyć do końca ciąży, ale spokojnie – producenci tych produktów stosują takie rozwiązania, które pomieszczą każdy brzuszek w każdym miesiącu ciąży. Jest to możliwe za sprawą specjalnego systemu przepięć, gumek bądź pasów. Jest tego sporo, dlatego każda z nas dobrze coś adekwatnego względem wszystkich swoich potrzeb.Odzież ciążowa nie powinna być kupowana zbyt wcześnie

Kolejnym błędem jest fakt, że odzież ciążowa jest czasami kupowana zbyt wcześnie. Po co się spieszyć, skoro tak naprawdę chcemy ją nosić wówczas, kiedy nasz brzuszek trzeba będzie już nieco ukryć? No właśnie, dlatego każda z pań, która wie, że będzie chciała weń zainwestować, niech się nie spieszy i na zakupy niech uda się tak w drugim bądź trzecim miesiącu ciąży. Na koniec rozprawmy się z mitem – sukienki ciążowe posłużą nam nie tylko na te dziewięć miesięcy, ale na resztę naszego życia, zatem dobierajmy je w oparciu o nasz gust!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz