środa, 6 sierpnia 2014

Bielizna erotyczna xxl – czy to się godzi?

bielizna erotyczna xxl
Bielizna erotyczna xxl niejednokrotnie bywa tematem tabu. Raz – jest to coś, z czym nasza polska kultura nie obcuje na co dzień, a dwa – chodzi tu o bieliznę dla pań puszystych. Ta kombinacja czynników sprawia natomiast, że społeczeństwo reaguje nań różnie. Przyjrzyjmy się temu więc z bliska i zastanówmy, czy aby na pewno wszelkie kontrowersje są tutaj potrzebne, czy może – jak to w naszym kraju często bywa – robimy "burzę w szklance wody".


Seksowna bielizna dla puszystych w krajach zachodnich jest czymś zwyczajnym. Tam – w przeciwieństwie do nas – nie kojarzy się z pewnością z żadnym wyuzdaniem, a wręcz przeciwnie. W końcu chodzi tu o uprzyjemnienie intymnych chwil małżeństwom w czterech ścianach ich sypialni. Warto więc zastanowić się nad tym z tej perspektywy. Czy nasze życie erotyczne nie jest aby zbyt nudne? Czy nasze małżeństwo na tym nie cierpi? Czy mamy kompleksy z tego powodu, że mamy nieco ciałka? Jeśli tak, nie ma na co czekać, a wręcz to bielizna erotyczna xxl na nas czeka.

Fajną sprawą – chociaż to już dla nieco bardziej odważnych – są różnorakie przebrania. W nich można zabawić się w sławetnego już zresztą policjanta i złodzieja, strażaka i pożar, i tak dalej. To tylko dobra zabawa, o ile jest praktykowana w granicach dobrego smaku, dlatego naprawdę nie ma się ani czego bać, ani tym bardziej czego wstydzić.

Chociaż, jeśli chodzi o wstyd, seksowna bielizna dla puszystych, o którą prosimy w sklepie, może krępować, ale tu wychodzą nam na przeciw sklepy z takową, które pozwalają na realizację zakupu w sposób anonimowy.

1 komentarz:

  1. Ależ godzi się, a czemuż by się miało nie godzić :) kwestia gustu :)

    OdpowiedzUsuń