poniedziałek, 15 września 2014

Ołówkowa spódnica – uniwersalizm bez kompromisów


ołówkowa spódnica

Ze wszystkich spódnic to właśnie ołówkowa spódnica zasługuje na określenie mianem najbardziej uniwersalnej. Trudno bowiem o krój, który pasuje do większej ilości stylizacji, a więc tak naprawdę to możemy weń chodzić przez cały rok.

Najsłynniejszym rozwiązaniem jest ołówkowa spódnica typu casualowego, tj. dobrana do stylizacji codziennej. Przykładem jest jej kompozycja wraz z marynarskimi paskami, kwiatowymi dodatkami czy kratką, połączone ze zwykłą koszulką, aczkolwiek koniecznie dopasowaną i nawet przylegającą do ciała. W ten sposób nie tylko uwypuklimy nasze zalety, ale też zamaskujemy wady, a to przecież klucz do osiągnięcia sukcesu w pracy, podczas spaceru czy nawet na randce.

Ołówkowa spódnica i jej wpływ na figurę

Tu trzeba powiedzieć sobie jasno, że ołówkowa spódnica ma niezwykły wpływ na figurę, tj. podkreśla tak zwane klepsydry, wyszczupla panie o kształtach gruszki, tak zwanym chłopczycom dodaje zaokrągleń, zbyt długim nogom nieco ukróci, a zbyt krótkim nieco wydłuży. Możliwości jest mnóstwo, dlatego w ołówku świetnie zaprezentują się i panie wysokie, i panie niskie, i panie bardziej okrągłe, i panie mniej okrągłe. Nic zatem jak korzystać, tym bardziej że ofert w sklepach zeń związanych jest dziś naprawdę całe mnóstwo. Wystarczy się doń przejść, określić swoje gusta i przebierać, wybierać i przymierzać spośród tej całej gamy ołówkowych spódnic. Oczywiście nie oznacza to, że wyżej przedstawione pasują absolutnie do wszystkiego, bo to byłaby całkowita niezgodność z rzeczywistością. Uniwersalizm nie jest bowiem synonimem dostosowania do każdej stylizacji, zatem zdarza się, że ołówek może więcej popsuć niż naprawić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz