poniedziałek, 8 grudnia 2014

Eleganckie sukienki na świąteczne przyjęciaŚwięta za pasem i czas wybrać garderobę na rodzinne spotkania przy stole, a także na służbowe spotkania opłatkowe w pracy. W ten wyjątkowy czas każda z nas chciałaby wyglądać pięknie. Co jest modne w tym sezonie? Jak ubrać się na Gwiazdkę, by zaskoczyć bliskich?
W święta rządzi przede wszystkim elegancja. Należy okazać bliskim, że są dla nas ważni i że chwile spędzone wspólnie przy stole należą do wyjątkowych. Nic tak nie doda Ci uroku, jak piękna sukienka. W tym sezonie znowu modna jest krata, a ostatnim krzykiem mody jest czerwono-czarna, klasyczna pepitka. To doskonała propozycja na Święta. Możesz wybrać sukienkę o klasycznym kroju lub spódnicę - i zestawić ją z białą bluzką.

Eleganckie sukienki to sukienki zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Możesz założyć mała czarną lub princeskę, bądź nieco zaszaleć i pokusić się na przykład o sukienkę koronkową. Koronka jest ostatnio niezwykle modna, a jej charakter jest elegancki.

Na firmowe spotkanie opłatkowe wybieramy eleganckie sukienki - klasyczne i stonowane, szczególnie jeśli w firmie obowiązuje formalny charakter ubioru. nie przesadzaj z koronkami i kolorami. Postaw na czerń i biel, w których to zawsze wygląda się dobrze. Aby całość nie była zbyt biurowa, warto rozświetlić kreację biżuterią - koniecznie prawdziwą - srebrną lub złotą. Jest zawsze elegancka i na miejscu, a do tego doskonale pasuje do sukienki.

Eleganckie sukienki na święta mogą też być ciepłe, szczególnie jeśli wybierasz się na zimowy spacer lub na Pasterkę. Doskonałą propozycją będzie sukienka z dzianiny - ciepła i elegancka, wpisująca się w przytulny klimat Świąt.

I tak najważniejsze są chwile spędzone razem - warto jednak okazać bliskim, że są one naprawdę ważne i wyjątkowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz