czwartek, 8 stycznia 2015

Koronkowa sukienka ciągle w modzie


koronkowa sukienka

Od kliku sezonów koronka niezmiennie pozostaje jednym z głównych trendów, jeśli chodzi o sukienki. Czy to princeska, czy wieczorowa kreacja, wykończona koronką, zyskuje na delikatności i nabiera jeszcze bardziej kobiecego charakteru. Za co tak uwielbiamy koronkę?
Jest niesłychanie delikatna, a przy tym ma "pazur". Odsłania, zasłaniając. Koronka pozwala dyskretnie podkreślić walory kobiecości. Skóra subtelnie prześwitująca spod przejrzystego materiału wygląda niewinnie, ale rozbudza wyobraźnię. To dlatego koronkowa sukienka jest uważana za najbardziej zmysłową.

Obecnie w modzie są sukienki tak w całości wykończone koronką, jak również w koronkowymi wstawkami. Dominujący krój to sukienka princeska obszyta koronką znajdująca się na podszewce w jednakowym kolorze. Daje to efekt faktury. Zdarza się również, że koronka jest w kolorze kontrastowym w stosunku do podszewki. Wtedy kreacja zyskuje nieco bardziej odważny charakter. Taka sukienka dobra będzie na wieczorne wyjście - podobnie jak koronkowa sukienka z ozdobną wstawką. W najnowszych kolekcjach elementy koronki pojawiają się na plecach i na dekolcie, a także na w talii.

Jeśli chodzi o kolory, dominuje nieśmiertelna czerń oraz delikatne pastele. W modzie są beże, odcienie błękitu i różu, kolor łososiowy oraz miętowy. Na wieczór możesz pokusić się o wybranie czerwieni, która również jest na topie.

Sukienka princeska wykończona koronką może być delikatna, elegancka, lub zmysłowa. Wszystko zależy od tego, na jaką jej wersję się zdecydujesz. Jedno zaś łączy wszystkie z nich i jest to ponadczasowy urok misternej koronki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz