czwartek, 5 lutego 2015

Sukienki na lato 2015 – prognozy


sukienki

Zima powoli dobiega końca i niedługo schowamy do szafy ciepłe swetry oraz płaszcze. Znów będzie możemy stroić się w kolorowe, zwiewne sukienki – takie, które lubimy najbardziej. Co będzie modne w tym sezonie? Jakie sukienki będziemy nosić tego lata? Dowiedz się, czytając nasz dzisiejszy wpis.


Niczego nie można przewidzieć w stu procentach, natomiast możemy pokusić się o odgadnięcie pewnych trendów na podstawie ubiegłego roku oraz na podstawie nowych kolekcji projektantów i ogólnej tendencji w modzie. Tego lata nadal królować powinny sukienki maxi .Ten trend pojawił się w zeszłym roku i nic nie wskazuje na to, by miał szybko odejść. Długie, zwiewne spódnice będą nadal modne. Będziemy również nosić długie wzorzyste sukienki w stylu etno niczym hippisowskie kreacje z lat 60.

W modzie będę żywe soczyste kolory i neony. Nadal nosić też będziemy pastele: koral, miętowy, żółty i pudrowy róż. W modzie będą oranże i czerwień. Jak praktycznie co roku, mile widziane będą kwiatowe wzory. To one najbardziej kojarzą się z letnią porą i możemy postawić na nie praktycznie zawsze. Zrezygnujemy z nasyconej zieleni i granatu, brązów i melanży – te zostawimy na jesień i zimę.


Lato to zwiewne tkaniny, feeria barw i szaleństwo wzorów. To czas, kiedy możesz zaszaleć i puścić wodze fantazji. W letniej modzie najważniejsza jest swoboda i radość. Już teraz,dla poprawy humoru, możesz pomyśleć o tym, jaką sukienkę założysz za parę miesięcy i o tym, jak to będzie, gdy poczujesz pierwszy dotyk słonecznych promieni na odsłoniętych ramionach :-)  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz