poniedziałek, 8 czerwca 2015

Jeansowe szorty – zrób je sama!


jeansowe szorty

Jeśli masz w szafie podniszczone dżinsy, wytarte na kolanach czy u dołu nogawki, pewnie myślałaś już o ich skróceniu. Przy odrobinie inwencji możesz przerobić je na wyjątkowe szorty. Naprawdę nie musisz posiadać wielkich zdolności manualnych. Dziś kilka ciekawych pomysłów i inspiracji.


Jeansowe szorty nigdy nie wychodzą z mody. Zmieniają się tylko trendy co do ich długości, kroju czy wykończenia. W tym sezonie najmodniejsze są spodenki bardzo krótkie – za to z podwyższonym stanem. Wkładamy do nich koszulkę lub zakładamy cropp top odsłaniający pępek. Otrzymujemy stylizację retro, przypominająca look z lat 80 i wczesnych lat 90. Najmodniejszy w tym sezonie! Jeśli w szafie nie masz dżinsów z wysokim stanem, nic nie szkodzi. Biodrówki nadal są na topie. Tu również królują długości mini.

Kiedy już skrócisz swoje dżinsy, będziesz musiała je wykończyć. Jeśli nie potrafisz szyć, nie obawiaj się. Ciągle bardzo modne są jeansowe szorty obszarpane u dołu. Wystarczy, że obstrzępisz brzeg i dobrze go wyrównasz. W tym sezonie wyjątkowo modne są dżinsy wyglądające na stare i znoszone. Obok boyfriendów, będących absolutnym przebojem, pojawiają się również krótkie szorty. Możesz nadać im charakter, polewając materiał wybielaczem lub robiąc w nim dziury.


Swoje jeansowe szorty możesz też ozdobić przez naszywanie dżetów, cekinów, koralików czy innych elementów. W pasmanteriach znajdziesz nieograniczony wybór dodatków, które z pewnością zainspirują Cię do stworzenia czegoś wyjątkowego. Lato to czas, by bawić się modą i stylem. Nie potrzebujesz wiele czasu – ani talentu krawieckiego. Wystarczy, że dasz się ponieść wakacyjnemu nastrojowi :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz